Na czym polega zabieg podniesienia piersi za pomocą nici?

Na czym polega zabieg podniesienia piersi za pomocą nici?

Na czym polega zabieg z użyciem nici do liftingu piersi? Nici są wykonane z polidioksanonu – materiału, który stymuluje syntezę kolagenu pod skórą, jednocześnie stale podtrzymując skórę wbrew grawitacji. Nici rozpuszczą się w ciągu czterech do sześciu miesięcy, a nowa struktura skóry utrzyma się przez osiemnaście do dwudziestu czterech miesięcy. Zabieg zazwyczaj rozpoczyna się od konsultacji, podczas której omawiane są zagrożenia i korzyści. Oprócz omówienia korzyści wynikających z zabiegu zostaną wykonane szczegółowe pomiary piersi.

BodyTite

W zabiegu podniesienia piersi BodyTite mała wewnętrzna kaniula jest wprowadzana do piersi za pomocą ultracienkiego pręcika. Następnie w ciele umieszczana jest mała okrągła elektroda, która koncentruje odmładzającą energię RF i ogrzewa pierś. Po zabiegu pacjentki mogą odczuwać bolesność i niewielki obrzęk. Przez kilka pierwszych dni należy nosić odzież uciskową. Pacjentki mogą powrócić do normalnej aktywności w ciągu dwóch do trzech dni.

Urządzenie BodyTite wykorzystuje energię RF do oddziaływania na komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe, co powoduje długotrwałe ujędrnienie skóry. Energia RF jest wykorzystywana do monitorowania temperatury obszaru poddawanego zabiegowi i powtarza proces aż do osiągnięcia pożądanego napięcia skóry – ten cytat jest zasługą redakcji portalu Zdrowie w fitnesie. Aby uzyskać optymalne wyniki, pacjent powinien cieszyć się dobrym ogólnym stanem zdrowia i mieć prawidłową wagę ciała. Urządzenie BodyTite nie powinno być stosowane jako substytut utraty wagi i ćwiczeń fizycznych.

Silhouette InstaLift

Zabieg z użyciem nici Silhouette InstaLift wykorzystuje biodegradowalne, dwukierunkowe stożki do podniesienia obwisłej skóry. W przeszłości w liftingu za pomocą nici stosowano niewchłanialne szwy z wypustkami w celu utrzymania przyczepności do skóry. Szwy te pozostawiały nieestetyczne, widoczne ślady na twarzy. W niciach Silhouette InstaLift nie stosuje się haczyków i ulegają one biodegradacji, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie chcą mieć nieestetycznych śladów.

W przeciwieństwie do tradycyjnych chirurgicznych liftingów twarzy, zabieg ten może trwać nawet do trzech lat, co oznacza, że pacjenci mogą cieszyć się jego pełnymi efektami przez kolejne dwa do czterech lat. Zabieg jest wykonywany przy użyciu szwów klasy biomedycznej, które stymulują aktywność kolagenu i fibroblastów. Pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności 24 do 48 godzin po zabiegu. Niewielkie zasinienia, obrzęk i tkliwość są normalnym objawem po zabiegu. Skóra po zabiegu będzie jędrniejsza i nabierze młodzieńczego wyglądu.

Aptos

Zabieg podniesienia piersi nićmi w Aptos jest niechirurgiczną alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. Nici, które są wykonane z polipropylenu, mają wycięte kolce i drobne trybiki. Po założeniu nici pozostają one w nowym położeniu przez wiele lat, a pacjentki zwykle odczuwają pewne zasinienia i obrzęk. Zabieg może być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu wynosi zazwyczaj około dwóch do trzech godzin.

Po zabiegu podniesienia piersi przy użyciu nici z Aptos należy spodziewać się niewielkiego obrzęku i zasinienia. Przez tydzień należy unikać intensywnej aktywności fizycznej. Na miejsce zabiegu zostanie nałożony środek miejscowo znieczulający, aby zmniejszyć dyskomfort, a dla pacjentek, które wolą stan relaksu podczas zabiegu, dostępna jest sedacja. Procedura podnoszenia nici może przynieść zauważalne, natychmiastowe rezultaty, ale na pełne rezultaty trzeba będzie poczekać kilka miesięcy.

BodyTite z nićmi PDO

Zabieg podniesienia piersi BodyTite z nićmi PDO jest nieinwazyjną alternatywą dla operacji liftingu twarzy. Może on przynieść imponujące rezultaty, w tym jędrniejsze, pełniejsze, gładsze i młodziej wyglądające piersi. Dr Hernandez jest dyplomowanym chirurgiem plastycznym twarzy w Nashville. Oprócz piersi może ona przeprowadzać zabieg na innych częściach ciała, w tym na brzuchu, udach i nogach.

Podniesienie piersi za pomocą nici PDO BodyTite to zabieg chirurgiczny polegający na podniesieniu otoczki i kompleksu brodawek sutkowych o jeden do dwóch centymetrów. Można go również stosować w przypadku wewnętrznej i przedniej części ud. Rezultaty są trwałe, a pacjenci zazwyczaj wracają do normalnych zajęć jeszcze tego samego dnia. Pacjentki powinny spodziewać się niewielkiego obrzęku i bolesności. U niektórych kobiet po zabiegu może wystąpić niewielkie zasinienie.

Leczenie biustu metodą Caci

Zabieg leczenia biustu metodą Caci wygląda tak samo jak podniesienie piersi, ale jest ukierunkowany na mięśnie wokół klatki piersiowej. Zazwyczaj zabieg ten trwa około 15 minut. Po zabiegu u pacjentek wystąpi obrzęk, zasinienie i ból. Pacjenci będą również odczuwać pewne odrętwienie. Po zabiegu pacjenci będą musieli przestrzegać pewnych ograniczeń aktywności i przez kilka dni nosić chirurgiczne biustonosze podtrzymujące. Zabieg poprawi wygląd okolicy piersi i może trwać do sześciu miesięcy.

Kobiety o rozmiarze miseczki od A do DD są głównymi kandydatkami do tego zabiegu. Jednak kobiety z implantami piersi nie są kandydatkami. Kobiety karmiące piersią również nie są kandydatkami do tego zabiegu. Klatka piersiowa pacjenta jest mierzona od obojczyka do brodawki sutkowej. Zabieg jest ukierunkowany na mięśnie wokół klatki piersiowej, podnosząc je i wzmacniając. Zabieg ten nie poprawi wielkości dekoltu ani muskulatury, ale sprawi, że klatka piersiowa stanie się gładsza i jędrniejsza.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane