Jak wygląda zabieg z użyciem nici liftingujących pod oczy?

Jak wygląda zabieg z użyciem nici liftingujących pod oczy?

Podniesienie powiek jest zabiegiem kosmetycznym, który można wykonać w gabinecie lekarskim. Cała procedura jest zazwyczaj bezbolesna i może trwać mniej niż godzinę. Jeśli wolisz, możesz nawet obserwować przebieg zabiegu. Lekarz zastosuje znieczulenie miejscowe, aby znieczulić skórę, a następnie wprowadzi pod skórę puste w środku igły w celu umieszczenia nici. W rezultacie uzyskuje się naturalny, młodzieńczy wygląd. Podniesienie za pomocą nici jest również skuteczne w redefinicji brwi, co może sprawić, że będziesz wyglądać młodziej i piękniej.

Contour Threadlift

Zabieg liftingu oczu Contour Threadlift wygląda jak tradycyjny lifting twarzy, ale ma dodatkową zaletę: nie ma szwów ani nacięć. Procedura ta nie wymaga również znieczulenia ani długiego okresu rekonwalescencji. Nici są wprowadzane przez małe miejsca wkłucia i zamykają się samoistnie w ciągu jednego do dwóch dni. Po zabiegu pacjenci mogą odczuwać pewien obrzęk i zasinienia, które znikną w ciągu tygodnia. Należy również unikać intensywnego mycia twarzy i nacisku na twarz.

Silhouette Soft thread lift

Pacjenci, którzy są zainteresowani zabiegiem podniesienia powiek mogą rozważyć zabieg Silhouette Soft thread – fragment ten został przygotowany przez stronę biznesmediapr.pl. Procedura ta może dotyczyć powiek, środkowej części twarzy, linii żuchwy i brwi. Chociaż czas przestoju podczas zabiegu różni się w zależności od pacjenta, zazwyczaj jest krótszy niż dwa dni. W zależności od rodzaju zabiegu i ogólnego stanu zdrowia pacjenta, powinien on również spodziewać się kilkudniowej bolesności lub bólu.

NovaThreads

Jeśli zastanawiałaś się nad zabiegiem podniesienia skóry wokół oczu, być może chciałabyś wiedzieć, jak wygląda zabieg z użyciem nici NovaThreads. Ponieważ nici NovaThreads są bardzo małe, prawie nie zauważysz, że zabieg został przeprowadzony. Nici są następnie umieszczane pod skórą za pomocą specjalnego instrumentu. Zabieg trwa zazwyczaj od trzydziestu do czterdziestu pięciu minut. Bezpośrednio po nim można wrócić do pracy.

Silhouette InstaLift

Zabieg liftingu nićmi Silhouette InstaLift wykorzystuje nici do stymulacji produkcji kolagenu w skórze właściwej. W miarę starzenia się organizmu produkcja kolagenu spowalnia się, dlatego proces podnoszenia nici stymuluje produkcję nowego kolagenu. Nowy kolagen zapewnia jędrniejszą skórę i poprawia właściwości przeciwstarzeniowe. Proces ten jest bezbolesny, a rezultaty są trwałe. Zabieg Silhouette InstaLift można powtarzać na wielu obszarach twarzy, aby uzyskać pożądany efekt liftingu. Nici

PLLA Zabieg z użyciem nici

PLLA do liftingu oczu polega na wprowadzeniu serii cienkich, sterylnych nici nylonowych w skórę w celu poprawy jej napięcia i podniesienia powiek. Nici te są całkowicie wchłanialne i odpadną po czterech do sześciu miesiącach. Powstała w ten sposób struktura skóry pozostanie na miejscu przez 15 do 24 miesięcy. Po zabiegu pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności. Na ogół po zabiegu u pacjentów występuje pewien obrzęk i zasinienie. Bandaże i okłady z lodu zminimalizują dyskomfort. Istnieje kilka czynności, których należy unikać, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Nadmierna mimika twarzy, np. żucie, może spowodować przemieszczenie się nici. Szwy

PLLA Szwy

PLLA do liftingu oczu składają się z degradowalnego materiału zwanego kwasem poliglikolowym i kwasem poli-L-mlekowym (PLLA). Długie szwy zawierają 80% PLLA i 20% PGA, a wchłanialne małe stożki zawierają 82% PLLA i 18% PGA. Sculptra, roztwór do wstrzykiwania zwiększający objętość, jest wytwarzany z PLLA. Te dwa związki są znane ze swojej zdolności do naśladowania produkcji kolagenu i mają dwuletni okres przydatności do użycia, zanim ulegną rozpadowi na nieszkodliwe substancje.

Rezultaty liftingu nićmi PDO

Zabieg jest szybki – przeciętny pacjent dochodzi do siebie w ciągu godziny. W celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe, a dr Singh używa cienkiej igły do wprowadzenia nici PDO. Chirurg dostosowuje nici w zależności od potrzeb, aby podnieść skórę. W zależności od rodzaju zabiegu może on użyć kilku różnych rodzajów nici PDO. W ciągu jednego tygodnia po zabiegu pacjenci zauważą wyraźną poprawę stanu skóry. W miejscach wprowadzenia nici może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak wygląda zabieg z użyciem nici liftingujących policzki?
Czytaj Dalej

Kwas hialuronowy a nici liftingujące

Zarówno kwas hialuronowy, jak i nici liftingujące mają wiele zalet. Obie te metody skutecznie poprawiają teksturę skóry i…
Powiększanie piersi 101 część 2
Czytaj Dalej

Powiększanie piersi 101 część 2

W pierwszej części artykułu omówimy źródła tkanki tłuszczowej, techniki jej pozyskiwania oraz czas rekonwalescencji po zabiegu powiększania piersi.…