Tabletki powiększające piersi - czy naprawdę istnieją?

Tabletki powiększające piersi – czy naprawdę istnieją?

Być może zadajesz sobie pytanie: „Czy pigułki powiększające piersi naprawdę istnieją?”. Pomimo wielu twierdzeń marketingowców, FDA nie reguluje tych produktów i nie są one dostępne bez recepty. A już na pewno nie są dostępne na NHS. Czy są więc one oszustwem?

Mamy przyjemność przedstawić artykuł przygotowany w porozumieniu z klinikabaltica.pl

Pigułki powiększające piersi to oszustwo

Nie jest tajemnicą, że produkty powiększające piersi od lat są zszywką magazynów mody. Proste wyszukiwanie w Internecie dla produktów powiększania piersi będzie włączyć tysiące wyników. Ale podczas gdy referencje i gwarancje zwrotu pieniędzy mogą uczynić te produkty wydają się legit, nie są.

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, czy dana tabletka na powiększenie piersi jest oszustwem, jest historia firmy. Najlepszym sposobem na uniknięcie fałszywych produktów jest konsultacja z lekarzem rodzinnym. GP będzie w stanie powiedzieć, czy powiększanie piersi pigułki lub krem jest bezpieczne dla Ciebie. Ponadto, najlepiej jest trzymać się zalecanej dawki. Kobiety w ciąży powinny unikać tych produktów – cytat ten jest efektem dociekań zespołu serwisu .

Zarówno FDA, jak i Federalna Komisja Handlu złożyły skargi przeciwko firmom, które reklamują fałszywe produkty. Na przykład, firma o nazwie Bloussant została zmuszona do zwrotu milionów dolarów klientom, którzy kupili ich produkty w oparciu o fałszywe roszczenia. Ta decyzja oznacza, że mogą oni nadal sprzedawać swoje produkty, ale nie mogą już podawać fałszywych twierdzeń.

Nie są one dostępne bez recepty

Istnieje kilka powodów, dla których pigułki powiększające piersi nie są dostępne bez recepty. Po pierwsze, nie zostały one odpowiednio przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności w populacji ogólnej. Po drugie, mogą mieć negatywny wpływ na piersi, zwłaszcza jeśli są przyjmowane przez kobiety w ciąży i karmiące. Ponadto, pigułki powiększające piersi mogą zakłócać krzepnięcie krwi, dlatego ważne jest, aby przed ich użyciem skonsultować się z lekarzem.

Podczas gdy pigułki powiększające piersi są często reklamowane jako najlepszy sposób na zwiększenie rozmiaru piersi bez operacji, mogą one powodować szkodliwe skutki uboczne. Produkują one w organizmie efekty podobne do estrogenów, a także powodują, że tkanka piersi zatrzymuje nadmiar płynów. Ponadto, produkty te mogą powodować, że poziom estrogenów staje się niezrównoważony, co może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Pomimo popularności produktów powiększających piersi, istnieje niewiele dowodów na to, że którykolwiek z nich działa. W rzeczywistości Better Business Bureau i U.S. Food and Drug Administration stwierdziły, że nie ma sprawdzonych produktów na rynku. Chociaż produkty mogą brzmieć uzasadnione z referencjami i gwarancji zwrotu pieniędzy, należy ich unikać.

Nie są one zatwierdzone przez FDA

FDA nie zatwierdziła żadnych pigułek powiększających piersi. W rzeczywistości nie są one zalecane przez lekarzy. Ponadto nie zawierają one składników, które są dostępne bez recepty. Jednak powiększenie piersi zostało zgłoszone jako efekt uboczny kilku leków na receptę, takich jak pigułki antykoncepcyjne, estrogen z terapii hormonalnej i antydepresanty.

Nie są one dostępne w ramach NHS

Pacjenci NHS mogą uzyskać zabieg powiększenia piersi, ale lista oczekujących jest często długa. W niektórych przypadkach kobiety mogą czekać na wizytę rok lub dłużej. NHS ma obecnie problemy z finansowaniem i musi nadawać priorytet zabiegom, które ratują życie i poprawiają zdrowie ludzi.

W Wielkiej Brytanii operacja powiększenia piersi może być przeprowadzona w ramach NHS. Jest to zazwyczaj poważna operacja, podczas której wszczepia się implanty piersiowe, aby zmienić rozmiar i kształt piersi. Zabieg ten jest czasami określany jako „boob job” i może być wykonywany z powodów czysto kosmetycznych. Zabiegi chirurgiczne takie jak rhinoplastyka mogą być również wykonywane w ramach NHS ze względów zdrowotnych. W rzeczywistości posiadanie wydatnego ucha może powodować poważne zaburzenia psychiczne.

Pigułki powiększające piersi są sprzedawane online. Niektóre z nich twierdzą, że są skuteczne w ciągu zaledwie dwóch tygodni, chociaż ich wyniki nie są udowodnione. Ponadto, nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych tych pigułek. Jednak wielu producentów tych produktów twierdzi, że ich produkty są bezpieczne i skuteczne, i twierdzą, że mają trwały efekt.

Nie są bezpieczne dla większości ludzi

Pigułki powiększające piersi nie są ogólnie bezpieczne dla ogółu społeczeństwa. Nie mają wystarczająco dużo dowodów naukowych, aby udowodnić ich skuteczność, i mogą nie być bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących lub osób, które biorą leki na receptę. Najlepiej jest porozmawiać z lekarzem o ryzyku związanym z tabletkami na powiększenie piersi przed rozpoczęciem stosowania.

Pigułki powiększające piersi zawierają składniki, które nie są zatwierdzone przez badania medyczne i nie są zwykle spotykane w produktach dostępnych bez recepty. Niektóre leki na receptę mogą powodować powiększenie piersi, w tym tabletki antykoncepcyjne, estrogeny z terapii hormonalnej i niektóre leki przeciwdepresyjne.

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, czytaj informacje o tabletkach na powiększenie piersi tylko na stronach opartych na faktach. Należą do nich Cancer Research, NHS i NetDoctor. Należy również unikać forów publicznych. Niektórzy producenci pigułek używają fałszywych referencji, aby zachęcić ludzi do uwierzenia, że ich produkty są bezpieczne.

Efekty uboczne

Niektóre pigułki powiększające piersi mają skutki uboczne, których nie należy podejmować bez konsultacji z lekarzem. Niektóre z tych skutków ubocznych obejmują bóle głowy, biegunkę, nudności i wymioty. Niektóre z nich mogą nawet prowadzić do reakcji alergicznych. Niektóre z tych reakcji mogą wymagać wizyty na pogotowiu.

Pigułki powiększające piersi, które zawierają estrogen, zostały powiązane z poważnymi skutkami ubocznymi u kobiet karmiących piersią i kobiet w ciąży. Produkty te mogą również powodować nieprawidłowe cykle miesiączkowe, zmniejszenie libido i anemię u niektórych kobiet. Podobnie, tabletki powiększające piersi, które zawierają wyciąg z bydlęcych jajników mogą zwiększać ryzyko udarów i anemii.

Chociaż niektóre kobiety doświadczają skutków ubocznych stosowania tabletek powiększających piersi, skutki te są zazwyczaj przejściowe i ustępują po odstawieniu tabletek. Niektóre kobiety, które są w ciąży lub karmią piersią powinny całkowicie unikać tych produktów. Dla tych, którzy nie mogą uniknąć tabletek powiększających piersi, ważne jest, aby rozważyć reputację marki. Przeczytaj recenzje użytkowników online i artykuły o płatnych treściach, aby podjąć świadomą decyzję. Szukaj produktu o wysokiej reputacji i przejrzystości w zakresie składników.

Pigułki powiększające, które kobieta bierze powinny być podjęte pod nadzorem lekarza. Ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji na opakowaniu, ponieważ niektóre pigułki mogą powodować negatywne skutki uboczne, jeśli są przyjmowane nieprawidłowo.

Cena

Pigułki powiększające piersi występują w różnych przedziałach cenowych. Niektóre są tanie, podczas gdy inne są drogie i należy uważać, aby wybrać najlepszy, który pasuje do Twojego budżetu. Jednak najważniejszym czynnikiem przy wyborze suplementu powiększającego piersi jest skuteczność produktu. Niektóre suplementy zwiększające piersi są nieskuteczne lub oferują tylko tymczasowe efekty. Co więcej, należy również unikać przyjmowania tych suplementów, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Podczas gdy większość tabletek powiększających piersi jest bezpieczna, niektóre mogą mieć skutki uboczne. Niektóre z nich mogą powodować anemię, spadek popędu płciowego lub nieregularne miesiączki. Mogą one również zakłócać krzepnięcie krwi. Dlatego ważne jest, aby dokładnie czytać etykiety przed zażyciem pigułki powiększającej piersi.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Podnoszenie nici - porównanie i zestawienie szwów kolczastych i gładkich, miękkich nici Silhouette oraz nici PDO
Czytaj Dalej

Nici liftingujące szyję

Pierwszą rzeczą, o której powinnaś wiedzieć, jest to, że lifting nićmi nie jest tanim zabiegiem. Chociaż pielęgniarki i…