Golenie po zabiegu z użyciem nici liftingujących

Podnoszenie nici – błyskawiczne napinanie i podnoszenie

Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie wymarzonego wyglądu, lifting nici może być doskonałym rozwiązaniem. Zabieg ten zapewnia natychmiastowe napinanie i podnoszenie skóry. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy udać się do specjalisty, takiego jak Grossman Dermatology. Poniżej przedstawiono niektóre z zalet tego zabiegu:

Efekty uboczne

Przed poddaniem się zabiegowi podnoszenia nici, pacjenci powinni omówić potencjalne efekty uboczne ze swoim chirurgiem plastycznym. Aby zminimalizować ryzyko, pacjenci powinni unikać spożywania alkoholu i palenia papierosów przed zabiegiem. Oba te czynniki mogą odwodnić skórę i zakłócić działanie środka znieczulającego. Palenie może również podnieść ciśnienie krwi. Stosowanie przed zabiegiem preparatów na bazie aspiryny może spowodować niepożądane krwawienie i powikłania. Ponadto dym papierosowy zawiera nikotynę, która zwęża naczynia krwionośne, utrudniając przepływ substancji odżywczych przez krwiobieg do skóry.

Jeden z takich przypadków dotyczył pacjenta, u którego zastosowano nici PDO – dane te zostały zgromadzone przez specjalistów serwisu diykit.pl. Późniejsza biopsja ujawniła infekcję bakteryjną otaczającą wszystkie nici. Jest to prawdopodobnie wynik niewłaściwej procedury lub nieodpowiednich warunków podczas zabiegu. Pomimo pozytywnych wyników pacjenci muszą ściśle monitorować swoje postępy, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań. Zabieg z użyciem nici liftingujących nie jest pozbawiony ryzyka, a skutki uboczne zabiegu z użyciem nici liftingujących są powszechne. U niektórych osób może jednak wystąpić przejściowe pofałdowanie skóry.

Czas rekonwalescencji

Chociaż większość liftingów nićmi wymaga minimalnego czasu rekonwalescencji, należy unikać żucia i picia stałych pokarmów przez co najmniej jeden dzień po zabiegu. Żucie gumy i inne pokarmy stałe mogą wywierać nadmierny nacisk na nici liftingujące. Należy również unikać palenia tytoniu i picia alkoholu, ponieważ mogą one wpływać na proces gojenia. Przez co najmniej trzy tygodnie po zabiegu liftingu nici należy unikać intensywnych ćwiczeń twarzy i ćwiczeń o dużej intensywności.

W zależności od obszaru, który ma zostać podniesiony i preferencji operatora, zabieg liftingu nićmi może trwać od 30 minut do godziny. Przed zabiegiem na twarz zostanie nałożony środek miejscowo znieczulający. Cienka igła zostanie użyta do wprowadzenia nici pod skórę. Po upływie 30 do 45 minut nici zostaną usunięte. Pod skórą może być odczuwany lekki ucisk, który powinien ustąpić.

Koszt

Koszt zabiegu liftingu nićmi zależy od kilku czynników, w tym od celów pacjenta, jego budowy anatomicznej, harmonogramu oraz dostępnej kwoty pieniędzy na zabieg. Przed podjęciem decyzji o podniesieniu nici pacjenci powinni omówić te czynniki ze swoim lekarzem. Zabieg może być kosztowny, ale nie musi być stratą pieniędzy. Chociaż wielu chirurgów plastycznych oferuje zabieg podniesienia nici, jest wiele rzeczy, które pacjenci powinni rozważyć przed jego wykonaniem.

Koszt zabiegu podnoszenia nici zależy od liczby użytych nici, lekarza i lokalizacji. Niektóre gabinety zalecają użycie nici o wartości 20 tys. dolarów, czyli prawie tyle, ile kosztuje lifting twarzy. Rezultaty nie są jednak tak imponujące, jak w przypadku chirurgicznego liftingu twarzy. Ostatecznie, przed podjęciem decyzji o liftingu nićmi, należy rozważyć stosunek kosztów do rezultatów. Zabieg ten jest jednak doskonałym wyborem dla osób, które są niezadowolone z wyglądu swojej skóry i szukają tymczasowego rozwiązania.

Procedura

Po zabiegu liftingu nici pacjent otrzymuje instrukcje dotyczące opieki pooperacyjnej. Instrukcje pooperacyjne mają na celu zminimalizowanie dyskomfortu i pomóc w szybkim gojeniu się ciała. Pacjenci powinni przykładać lód do wszystkich miejsc, które mogą być obolałe lub nieprzyjemne. Może wystąpić lekki obrzęk, który ustąpi po dniu lub dwóch. Przez tydzień lub dwa po zabiegu pacjenci powinni unikać forsownych ćwiczeń i intensywnego masowania twarzy. Przez kilka dni pacjenci powinni również unikać opalania.

Ból pooperacyjny jest zazwyczaj minimalny, a pacjenci mogą wrócić do swoich normalnych zajęć w ciągu dwóch do trzech dni. Siniaki pooperacyjne są normalne. Pacjent powinien unikać intensywnego wysiłku fizycznego przez co najmniej dwa tygodnie, ale można nosić spodnie typu sportowego, aby zapewnić sobie wsparcie. Dr Kane wykona pierwszy zastrzyk znieczulający, aby zapewnić pacjentowi komfort. Poinformuje również pacjenta o sposobie mycia i osuszania dotkniętego obszaru.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane